Ar sportu uz veselību 2023

Pēc četru gadu pārtraukuma, Centra “Vaivari” attīstības fonds sadarbībā ar NRC “Vaivari”, Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrību, Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienību un citiem atbalstītājiem, organizē sporta aktivitāšu dienu “Ar sportu uz veselību 2023”.

Sporta diena notiks šī gada 26. augustā NRC “Vaivari” teritorijā. Pasākums paredzēts personām ar kustību traucējumiem, kuri ikdienā izmanto riteņkrēslu. Pasākuma mērķis ir veicināt līdzdalību aktīvajā dzīvē, palielinot savas prasmes dažādās sociālās, veselību veicinošās un fiziskās aktivitātēs.

Pasākumā būs:

  • Pielāgotās fiziskās aktivitātes – adaptīvais golfs, galda teniss, bočia un citas. Tā pat varēs sacensties ritenkrēsla vadīšanas veiklībā īpaši izveidotā trasē. Tas ļaus katram pārbaudīt savas spējas, baudīt sporta prieku, vienlaikus uzlabojot veselību un fizisko formu.
  • Veselības vecināšanas aktivitāšu gūtā informācija palīdzēs dalībniekiem uzlabot pašsajūtu ikdienā. Dalībniekiem būs iespēja veikt zobu higiēnas pārbaudi, sēdēšanas pozas novērtējumu, izmantojot spiediena karti, un saņemt citu speciālistu konsultācijas.
  • Sporta dienas dalībniekiem būs iespējas apskatīt un izmēģināt dažādu uzņēmumu piedāvātos tehniskos palīglīdzekļus, dalīties pieredzē un iegūt jaunus draugus.

Ja Tu vēl šaubies:

  1. NRC “Vaivari” ir piemērota vide, lai nodrošinātu ērtu un drošu piedalīšanos personām ar kustību traucējumiem;
  2. Pasākuma dienā satiksi daudzus speciālistus;
  3. Nepieciešamības gadījumā būs pieejami māsu palīgi.
  4. Pasākums ir ģimenēm draudzīgs.

Tiekamies pasākumā, lai kopā labi pavadītu laiku!

Pieteikties iespējams līdz 23.08.2023.

Pieteikšanās anketa un papildus informācija